Atakent Evleri - Ataseven İnşaat

BATIKENT’TE YÜKSELEN DEĞER
Atakent Evleri
Atakent Evleri
Batıkent’te yükselen değer

Ankara'nın Batıkent Bölgesinin en yüksek kesiminde ve metro istasyonun 5 dakikalık mesafede yer alan dev proje Atakent, toplam 2 etaptan oluşuyor. 1. Etabı tamamlanan projede 2. Etap yıl sonunda teslim edilecek.

Atakent Evleri'nde, yeşilin her tonunu doyasıya yaşayabileceğiniz bahçeler nefesinizi tazelerken, size ve çocuklarınıza geniş yaşam alanları bırakıyor.

Özellikle çocuklu aileler için tamamı 4+1 olarak iki farklı tipte tasarlanan proje 50.000 m2 alan içerisinde ve 45.000 m2 si yeşil alana ayrılmış durumda. Çocuk oyun alanları kamera sistemi ile evden izlenebilir şekilde yapılan projede çocuklarınız güven içinde ve özgürce oynayabilecekler. Peyzaj alanı içerisinde oyun parkları, spor alanları, fitness merkezi, 2000 m2 den oluşan göletler, meyve ve çiçek bahçeleri, yürüyüş yolları, hayvan barınakları, korsan gemisi, 24 saat kameralı güvenlik ve kent mobilyaları ile hayatın her anını keyifle yaşatacak.

Atakent Evleri'nde, konforun ve güvenliğin her koşulda sürdürülmesi için gereken tüm alt yapı da düşünülmüş durumda. Merkezi sistem ısıtma, tam beslemeli jeneratör, yangın ve gaz alarm koruma, uydu ve diğer yayınlara uyumlu tv santrali ve Fiber optik internet sistemlerinin yer aldığı evinizde, güven ve mutluluk kesintisizce yaşanacak.

Atakent Evleri, kullandığı malzemeler ve işçilik kalitesi, güler yüzlü, profesyonel satış ve satış sonrası hizmetleri ile Batıkent’te konut standartlarını yükselterek öne çıkıyor. I. etabın ardından satışa sunulan 2. Etabı ile daha şimdiden müşterilerine yatırım olanağı da sunuyor.
Sosyal Tesisler
Güvenlik
Genel Özellikler
Amfi Tiyatro Basketbol Fitness Merkezi Futbol Koşu - Yürüyüş Parkuru Tenis Voleybol
24 Saat Güvenlik 24 Saat Kamera Kontrollü Görüntülü Kapı Sistemi Güvenlik Kamerası Güvenlikli Giriş İntercom Sistemi Yangın izolasyonu Yangın ve Duman Dedektörü
Market Çocuk Parkı Oyun Alanı Suni Gölet
Konum
Alışveriş Okul Hastane Ulaşım
Konut Çeşitleri

Ataseven İnşaat

Atakent Evleri Satış Ofisi
2264. Sok. No:1
Batıkent, Turgut Özal Yenimahalle Ankara
312 4792282

www.atakentevleri.com
 Mesaj gönder
Oda Seçenekleri
: 4+1
Metrekare Aralığı
: 140 m2
Teslim Tarihi
: 31.12.2013
Projedeki Konut Sayısı
: 348
Toplam Proje Alanı
: 50000 m2