Essa Flora Evleri - ESSA YAPI

Çekmeköy’de Doğanın İçerisinde Modern Bir Yaşam
Essa Flora Evleri
Essa Flora Evleri
İstanbul’un gözde yerleşim yeri olan Çekmeköy bölgesinde, doğa içerisinde 12 dönüm arazi üzerinde konumlandırılmış 3 katlı 5 blok, 59 daireden oluşan Essa Flora modern mimarisi ile farklılaşan butik bir proje. Daireler iki yöne de cepheli olup, her cepheden orman manzarasına sahip olmaları ile Essa Flora’da yaşam gerçek anlamıyla doğa ile bir bütün.

Şehrin karmaşasından uzak, bir o kadar da şehre yakın bir konumda, FSM köprüsüne 10dk, Boğaziçi köprüsüne 15dk mesafede ve 3. köprünün planlanan çıkışına da 5 dk uzaklıktadır.

Essa Flora projesinde 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri mevcuttur. Dairelerin hepsi birbirinden farklı olup, bahçe katı, ara kat, çatı dubleksleri, villa tipi gibi farklı seçenekler bulunmaktadır.

Bahçe katı daireler 58 m2 ila 232 m2 arasında değişen geniş bahçe kullanım alanına sahiptir. Ayrıca her dairenin kendine ait kapalı otoparkı ve deposu bulunmaktadır.

Essa Flora projesi 2 yüzme havuzu, 2 çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, basketbol alanı, fitness salonu,barbekü alanı, yürüyüş alanları ve oldukça geniş peyzaj alanları ile sosyal donatılar sunuyor.

Dairelerde TV ve telefon hattı, kablolu yayına uygun borulama alt yapısı, klima alt yapısı, site içerisinde Wİ-Fİ kablosuz internet alt yapısı, ortak alanlarda ve kapalı otoparkta yangın alarm sistemi, daireler merkezi yerden ısıtma, kameralı güvenlik ve site güvenliği ile interkom sistemi gibi donatılar sunulmuştur. Ayrıca Siemens marka ankastre de dairelerde mevcuttur.

Daire teslimatları 2014 Ağustos ayında olup satışlarımız hızla devam etmektedir.
Sosyal Tesisler
Güvenlik
Genel Özellikler
Basketbol Fitness Merkezi Havuz - Açık Havuz - Çocuk Koşu - Yürüyüş Parkuru
24 Saat Güvenlik Güvenlik Kamerası Güvenlikli Giriş
Otopark - Açık Otopark - Kapalı Oyun Alanı
Konum
Alışveriş Okul Hastane Ulaşım

ESSA YAPI

Essa Flora Satış Ofisi
Ertuğrul Gazi Cad. (Eski Sultan Murat Cad.) Atlas Sok. No:6 34782
Merkez Çekmeköy İstanbul
4440417
www.essaflora.com
 Mesaj gönder
Teslim Tarihi
: Ağustos 2014
Projedeki Konut Sayısı
: 59
Toplam Proje Alanı
: 12000 m2